Pomáham ľuďom žiť život podľa vlastných predstáv
Roman Gálik
100 EUR priemerne, mesačne ušetrím na poplatkoch svojim klientom
300 klientom pomáham žiť život podľa vlastných predstáv
1 000 zmlúv mám pod správou
O mne
Viac ako 15 rokov, deň čo deň, pomáham klientom a ich finančným sprostredkovateľom hľadať riešenia v oblasti hypoték, investícii a poistenia. Náplňa ma hľadanie nových kreatívnych ciest ako Vám ušetriť peniaze a pomôcť splniť Vaše ciele.
Moje portfólio služieb
Základnou vlastnosťou života je jeho nepredvídateľnosť. Denne čelíme výzvam, ktoré musíme zvládnuť. Zároveň však máme svoje túžby, priania a jasnú predstavu o budúcnosti. Chceme žiť život podľa vlastných predstáv. Pomôžeme vám so správnymi finančnými rozhodnutiami, priamo na mieru vašej životnej situácii, túžbam a plánom. Využite služby odborníkov zo švajčiarskej finančnej skupiny Swiss Life s viac ako 160-ročnou históriou.
/app/themes/fctr2016-sk/images/icon-insurance-umbrella.png
Poistenie
Prevediem Vás svetom životného i neživotného poistenia. Podľa Vašich aktuálnych potrieb vyberiem tie najvýhodnejšie riešenia.
/app/themes/fctr2016-sk/images/icon-investment.png
Podnikateľské úvery
Úverové poradenstvo je najvyhľadávanejšou službou medzi podnikateľmi. Odborníkov je však málo. Ja nájdem riešenie, znížim úroky a komplexne zastreším vybavenie
/app/themes/fctr2016-sk/images/icon-investment.png
Hypotéky
Riešite vlastné bývanie? Máte záujem o refinancovanie hypotéky? Radi Vám pomôžeme.
/app/themes/fctr2016-sk/images/icon-deposit.png
Sporenie
Mať k dispozícii finančné rezervy je dôležité. Pripravím Vám optimálny finančný plán.
/app/themes/fctr2016-sk/images/icon-pension.png
Dôchodky
Zabezpečenie na starobu patrí medzi jednu z najdôležitejších oblastí finančného plánovania.
/app/themes/fctr2016-sk/images/icon-wallet-active.png
Komplexná obnova bytoviek
Na Slovensku je 50% bytoviek nezateplených a 90 % nemajú vyhovujúci stav rozvodov a výťahov. Zastrešujem práce, administratívu financovanie v banke aj cez ŠFRB
Odporúčania
Ako sú so spoluprácou so Swiss Life Select spokojní partneri, klienti a samotní kolegovia ?
testimonial-762-image
Ing. Marián Halás
IT Department Manager
Spolupracujeme s p.Gálikom už viac ako 12 rokov. Vždy nám vedel poradiť a pomôcť, nech už sa jednalo o akúkoľvek finančnú oblasť (hypotéka, poistenie, sporenie…). Všetky naše požiadavky vybavil promptne a k našej maximálnej spokojnosti. Ušetril nám veľmi veľa času a finančných prostriedkov. Môžeme vrelo odporúčať.
testimonial-752-image
Ing. Ondrej Kozlovský
konateľ GKNG, s.r.o.
"Pána Gálika poznám viac ako 5 rokov. Vždy keď sa na neho obrátim s otázkou ohľadom hoc akého finančného rozhodnutia dostanem jasné odpovede s pre aj proti. Páči sa mi, že sa neustále vzdeláva a posúva ďalej a tým prináša svojim klientom to najlepšie, čo momentálne na trhu je. Najviac oceňujem jeho finančnú gramotnosť spolu s logikou a spájaním súvislostí. Som rád, že môžeme vzájomne spolupracovať."
testimonial-712-image
Mgr.Marek Dinuš
konateľ Abacones Group, s.r.o.
Keď pána Gálika odporúčam známym, hovorím o ňom ako o hypotekárnom kúzelníkovi.Pán Gálik mi rieši hypotéky a súvisiace služby vrátane poistení zakladaných nehnuteľností už zopár rokov. Kedže nie som typický jednoduchý klient, akých banky preferujú (zamestnanci, ktorí kupujú byt), ale som podnikateľ a financoval som chatu, som presne prípad, s ktorým si nikto nevedel poradiť a hypotéku som nevedel vybaviť, alebo len za veľmi vysokých úrokov. Pomohol a zastrešil mi aj refinancovanie vždy, keď to bolo pre mňa výhodné. Nevyriešil mi teda len jednorazovo jednu hypotéku, ale stará sa o mňa aj priebežne. Úspory, ktoré vďaka nemu dosahujem sa hýbu v tisícoch eur.
Výška hypotéky
 €
Doba splácania
 rokov
Úroková sadzba
 %
Mesačná splátka pri 1.49% p. a. 421,56
Vypočítajte si hypotéku na našej kalkulačke
Finančná stabilita a istota.
Ponúkame najvyššiu kvalitu služieb
Akcie Swiss Life sú obchodované na burze v Zürichu a sú tiež zaradené do hlavného indexu SLI (Swiss Leader Index), ktorý zahŕňa 20 najväčších spoločností obchodovaných na burzách vo Švajčiarsku. Swiss Life Holding AG je aj súčasťou MSCI World Indexu, ktorý reprezentuje globálny akciový trh a obsahuje najväčšie spoločnosti sveta. Globálna ratingová agentúra Standard & Poor's potvrdila 5. júna 2020 pre Swiss Life Ltd. rating finančnej sily na úrovni „A+ so stabilným výhľadom".
logo logo
logo logo
Kontakt
phone