Pomáham ľuďom žiť život podľa vlastných predstáv
Radovan Cienik
8 % p.a.Priemerný rast hodnoty majetku mojich klientov
310 rodínStarám sa aby mohli žiť život podľa svojich predstáv
2 250 zmlúvPod správou
O mne

Som odborník na financie s viac ako 15 ročnou profesionálnou praxou v obore. Spolu s mojim tímom sprostredkujeme ročne objem viac ako 25 mil.€ v úveroch na bývanie. Osobne mám v správe majetok klientov vo výške takmer 1,5 miliona € v investíciách na kapitálovom trhu.

Ako manažér vytváram príležitosti pre ľudí, ktorých baví osobne rásť a radi pomáhajú svojim klientom na ceste k finančnej nezávislosti. Zodpovedám za to, aby sa zvyšovala životná úroveň kolegov v mojom tíme a vďaka profesionálnej práci dosiahli vlastnú finančnú nezávislosť.

Mojou víziou je vybudovať silný profesionálny tím sprostredkovateľov a manažérov, ktorí sú rešpektovanými odborníkmi vo svojom obore. Vyberám si do tímu ľudí s podobnými hodnotami a nadšením dlhodobo pomáhať svojim klientom orientovať sa vo svete financií tak aby mohli žiť život podľa svojich predstáv.

Moje portfólio služieb
Základnou vlastnosťou života je jeho nepredvídateľnosť. Denne čelíme výzvam, ktoré musíme zvládnuť. Zároveň však máme svoje túžby, priania a jasnú predstavu o budúcnosti. Chceme žiť život podľa vlastných predstáv. Pomôžeme vám so správnymi finančnými rozhodnutiami, priamo na mieru vašej životnej situácii, túžbam a plánom. Využite služby odborníkov zo švajčiarskej finančnej skupiny Swiss Life s viac ako 160-ročnou históriou.
/app/themes/fctr2016-sk/images/icon-insurance-umbrella.png
Poistenie
Prevediem Vás svetom životného i neživotného poistenia. Podľa Vašich aktuálnych potrieb vyberiem tie najvýhodnejšie riešenia.
/app/themes/fctr2016-sk/images/icon-insurance-online-active.png
Úvery
Riešite vlastné bývanie? Máte záujem o refinancovanie hypotéky? Rád Vám pomôžem.
/app/themes/fctr2016-sk/images/icon-investment.png
Investície
Máte voľné finančné prostriedky a chcete ich investovať ? Pripravím Vám ponuku presne podľa Vašich možností a prianí.
/app/themes/fctr2016-sk/images/icon-deposit.png
Sporenie
Mať k dispozícii finančné rezervy je dôležité. Pripravím Vám optimálny finančný plán.
/app/themes/fctr2016-sk/images/icon-pension.png
Dôchodky
Zabezpečenie na starobu patrí medzi jednu z najdôležitejších oblastí finančného plánovania.
Odporúčania
Ako sú so spoluprácou so Swiss Life Select spokojní partneri, klienti a samotní kolegovia ?
Martin Techman
Spokojný partner z inštitúcie
Swiss Life Select ponúka dlhodobo korektné a profesionálne služby vo finančnom sprostredkovaní, pomáha riešiť a zlepšovať klientom ich finančnú situáciu.
Klaudia Hlaváčová
Spokojný spolupracovník Swiss Life Select
V prvom rade fungujem vo veľmi príjemnom a úspešnom kolektíve. Takisto sú pre mňa dôležité podmienky, ktoré mi ulahčujú každodennú prácu s klientami.
Lucia Krajčíková
Spokojný klient
Swiss Life Select mi pomohlo ušetriť nemalé finančné prostriedky a nastaviť moje sporenie tak, aby bolo pre mňa výhodné.
Výška hypotéky
 €
Doba splácania
 rokov
Úroková sadzba
 %
Mesačná splátka pri 1.49% p. a. 421,56
Vypočítajte si hypotéku na našej kalkulačke
Finančná stabilita a istota.
Ponúkame najvyššiu kvalitu služieb
Akcie Swiss Life sú obchodované na burze v Zürichu a sú tiež zaradené do hlavného indexu SLI (Swiss Leader Index), ktorý zahŕňa 20 najväčších spoločností obchodovaných na burzách vo Švajčiarsku. Swiss Life Holding AG je aj súčasťou MSCI World Indexu, ktorý reprezentuje globálny akciový trh a obsahuje najväčšie spoločnosti sveta. Globálna ratingová agentúra Standard & Poor's potvrdila 5. júna 2020 pre Swiss Life Ltd. rating finančnej sily na úrovni „A+ so stabilným výhľadom".
logo logo
logo logo
Odborníci najbližšie k Vám
phone