Pomáham ľuďom žiť život podľa vlastných predstáv
Namina Akoussahová
100 EUR priemerne, mesačne ušetrím na poplatkoch svojim klientom
300 klientom pomáham žiť život podľa vlastných predstáv
1 000 zmlúv mám pod správou
O mne

Som absolventkou Ekonomickej Univerzity v Bratislave, špecializácia Financie - Bankovníctvo. Pracovala som vyše 20 rokov v oblasti firemného financovania vo viacerých významných bankách na Slovensku ale aj v Londýne.  Práca s firemnou klientelou ma naučila dôležitosti budovania dobrého dlhodobého profesionálneho vzťahu s klientom, ktorý sa dá dosiahnuť len poskytovaním kvalitných služieb a dodržiavania zásad etiky.  Mojím cieľom je podporovať klientov a starať sa o to, aby neboli vystavení zbytočným nákladom a rizikám.

Vyznám sa vo svete financií a ponúkam Vám široké portfólio individuálnych riešení pre Vašu finančnú požiadavku alebo situáciu, ktorú môžete vo svojom živote stretnúť.  Je pre mňa veľmi dôležité, aby ste vy a Vaša rodina dosiahli svoje ciele a naplnili svoje predstavy bez zbytočných starostí.

Informácie a odporúčania, ktoré svojim klientom poskytujem sú nezávislé, transparentné a vychádzajú z prianí a požiadaviek klienta. Rada pre Vás vypracujem koncept – finančný plán, ako ušetriť na finančných nástrojoch a alokovať uvoľnené zdroje tak aby Vám finančné prostriedky rástli. 

Moje portfólio služieb
Základnou vlastnosťou života je jeho nepredvídateľnosť. Denne čelíme výzvam, ktoré musíme zvládnuť. Zároveň však máme svoje túžby, priania a jasnú predstavu o budúcnosti. Chceme žiť život podľa vlastných predstáv. Pomôžeme vám so správnymi finančnými rozhodnutiami, priamo na mieru vašej životnej situácii, túžbam a plánom. Využite služby odborníkov zo švajčiarskej finančnej skupiny Swiss Life s viac ako 160-ročnou históriou.
/app/themes/fctr2016-sk/images/icon-insurance-umbrella.png
Poistenie
Prevediem Vás svetom životného i neživotného poistenia. Podľa Vašich aktuálnych potrieb vyberiem tie najvýhodnejšie riešenia.
/app/themes/fctr2016-sk/images/icon-insurance-online-active.png
Úvery
Riešite vlastné bývanie? Máte záujem o zníženie úrokovej sadzby, refinancovanie hypotéky? Rada Vám pomôžem.
/app/themes/fctr2016-sk/images/icon-investment.png
Investície
Máte voľné finančné prostriedky a chcete ich investovať ? Pripravím Vám ponuku podielových fondov presne podľa Vašich možností a prianí.
/app/themes/fctr2016-sk/images/icon-deposit.png
Sporenie
Mať k dispozícii finančné rezervy je dôležité. Pripravím Vám optimálny finančný plán.
/app/themes/fctr2016-sk/images/icon-pension.png
Dôchodky
Zabezpečenie na starobu patrí medzi jednu z najdôležitejších oblastí finančného plánovania. Máte II. a III. pilier? Poradím Vám čo je pre Vás najvýhodnejšie.
Odporúčania
Ako sú so spoluprácou so Swiss Life Select spokojní partneri, klienti a samotní kolegovia?
Martin Techman
Spokojný partner z inštitúcie
Swiss Life Select ponúka dlhodobo korektné a profesionálne služby vo finančnom sprostredkovaní, pomáha riešiť a zlepšovať klientom ich finančnú situáciu.
Klaudia Hlaváčová
Spokojný spolupracovník Swiss Life Select
V prvom rade fungujem vo veľmi príjemnom a úspešnom kolektíve. Takisto sú pre mňa dôležité podmienky, ktoré mi ulahčujú každodennú prácu s klientami.
Lucia Krajčíková
Spokojný klient
Swiss Life Select mi pomohlo ušetriť nemalé finančné prostriedky a nastaviť moje sporenie tak, aby bolo pre mňa výhodné.
Výška hypotéky
 €
Doba splácania
 rokov
Úroková sadzba
 %
Mesačná splátka pri 1.49% p. a. 421,56
Vypočítajte si hypotéku na našej kalkulačke
Finančná stabilita a istota.
Ponúkame najvyššiu kvalitu služieb
Akcie Swiss Life sú obchodované na burze v Zürichu a sú tiež zaradené do hlavného indexu SLI (Swiss Leader Index), ktorý zahŕňa 20 najväčších spoločností obchodovaných na burzách vo Švajčiarsku. Swiss Life Holding AG je aj súčasťou MSCI World Indexu, ktorý reprezentuje globálny akciový trh a obsahuje najväčšie spoločnosti sveta. Globálna ratingová agentúra Standard & Poor's potvrdila 5. júna 2020 pre Swiss Life Ltd. rating finančnej sily na úrovni „A+ so stabilným výhľadom".
logo logo
logo logo
Kontakt
phone